Work and Travel Turları

Amerika’daki Work and Travel öğrencileri programın sonuna yaklaştıkça Work and Travel turlarını daha çok araştırmaya başlıyor. Facebook Work and Travel sayfamızda sürekli turlar ile ilgili soruları görüyoruz. Biz de elimizden geldiği kadarıyla sayfa adıyla da paylaşıp diğer Work and Travel katılımcılarına duyurmaya çalışıyoruz. Artık Work and Travel turları hakkında soruları ve talepleri bir yerde toplayalım dedik ve bu sayfayı oluşturduk.

Aşağıda yorum alanına yorumlarınızı ve sorularını yazarak iletişim sağlayabilirsiniz. Yalnız sizden bir ricamız var; lütfen tıklanabilir bir link yazmayın. workandtravelmaceralari.com şeklinde yazabilirsiniz. Linkin başına http ve www koymazsanız yeterli olur. Sitelerimizden link çıkışı yapmıyoruz çünkü.

Work and Travel 2017 Turları

Şimdi seyahat planını ve turlar hakkında soru ve isteklerinizi yazabilirsiniz.

Kaç kişisiniz? Tur için kaç kişi daha lazım? Hangi tarihlerde Work and Travel turu yapmayı düşünüyorsunuz ? Hangi şehirleri gezmeyi düşünüyorsunuz ?

Work and Travel Turları
Work and Travel Turları

Yorumlar

comments

Work and Travel Turları” için 9 yorum

 • 17 Ağustos 2013 tarihinde, saat 06:25
  Permalink

  arkadaşlar merhaba 4-8 eylül arası new yorktan başlayan doğu turu düşünüyoruz.2 kişiyiz 2 kişi daha gerekiyor.kişi başı 176$ katılmak isteyenler olursa yorum atsın:)

  Yanıtla
 • 17 Ağustos 2013 tarihinde, saat 18:29
  Permalink

  Merhaba arkadaşlar 23 eylül-1 ekim arasi dogu turu yapmak istiyorm son durak newyork olmali tur falan aldıysanız eksik varsa katilabilirim.

  Yanıtla
 • 18 Ağustos 2013 tarihinde, saat 06:42
  Permalink

  Biz 2 kişiyiz. 24 Eylulde New Yorkta olacagiz, 1 ekimde Turkiyeye donuyoruz. New York etrafini gezebiliriz sanirim bu sure icerisinde. Tek basimiza mi gezmek turla mi gezmek daha iyi olur bilmiyoruz , turlar hakkinda bir fikrimiz de yok. Bize yardimci olabilir misiniz turlarla ilgili.

  Yanıtla
 • 20 Ağustos 2013 tarihinde, saat 01:35
  Permalink

  Merhaba arkadaslar eylulun 20sinden 1 ekime kadar dogu turu yapicam. Tur yapacak arkadaslarla irtibata gecmek istiyorum.

  Yanıtla
 • 02 Eylül 2013 tarihinde, saat 02:24
  Permalink

  Arkadaşlar,21 veya 22 Eylül’de New York City’de olacağım. 5 6 günlük tura katılmak istiyorum. Çok güzel ve çok uygun turlar var. 30 Ekim dönüş tarihim. Bu tarihler arasında tur düşüncesi olanlar varsa iletişime geçelim.

  Yanıtla
  • 03 Eylül 2014 tarihinde, saat 02:14
   Permalink

   Kardesim iyi gunler henuz tur almadim yanliz almak istemiyorum cok pahaliya geliyo eger ayarlamadiysan beraber alabiliriz

   Yanıtla
 • 04 Eylül 2013 tarihinde, saat 10:13
  Permalink

  Merhaba arkadaşlar. 21 Eylül’de New York’ta olacağım. 5 veya 6 günlük doğu turlardan birine(muhtemelen New York,Washington,Boston,Philedeplhia,Niagara Falls) katılmak istiyorum. Çok güzel turlar var. Tarihleri uyuşan ve bu şekilde turlara katılmayı düşünen arkadaşlar beni ekleyebilirlerse haberleşip,anlaşabiliriz. Zaman az kaldı. Bekliyorum (:
  İyi ‘travel’ +lar.

  Yanıtla
 • 07 Eylül 2013 tarihinde, saat 08:51
  Permalink

  Merhaba arkadaşlar 21 21 eylül başlangıçlı 6 günlük doğu turu yapmayı planlıyoruz. Şuan net olarak 2 kişiyiz. Tarihler uygun olan arkadaşlar benle irtibata geçebilir

  Yanıtla
 • 27 Ağustos 2014 tarihinde, saat 00:36
  Permalink

  merhaba arkadaslar eylul 9-10 gibi baslayan 5-6 gunluk dogu turu yapmak isteyenler iletisime gecebilir mi.baslangic ve bitis newyorktan olucak.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*