WAT Maceranı Yaz

Bildiğiniz gibi her sene Türkiye’den de binlerce öğrenci Work and Travel programıyla Amerika’ya gidiyor. Work and Travel 2018 kayıtlarının devam ettiği bu dönemde yeni WAT adayları, programı ve Amerika’yı araştırmaya başladı bile. Facebook sayfamızı ve Facebook grubumuzu takip eden arkadaşlarımız sizlerin olumlu veya olumsuz yazılarınızı da merakla okuyor.

Daha önce bu programa katıldıysanız ve Amerika’ya ilk defa gidecek öğrencilere yardımcı olmak, onları fikir vermek istiyorsanız siz de Work and Travel veya Amerika ile ilgili görüşlerinizi yazabilirsiniz.

WAT Yazını Gönder Yayınlayalım

İsterseniz programa katılmaya nasıl karar verdiğinizden başlayıp kayıt sürecini, vize sürecini yazabilir; isterseniz Amerika’daki ilk gününüzü, çalıştığınız yeri, evinizi, gezdiğiniz şehirleri yazabilirsiniz. Sadece güzel şeyler yazmanızı beklemiyoruz, olumsuz fikirlerinizi de yazabilirsiniz. Amerika’ya gidecek WAT öğrencileri için tavsiyeler ve uyarılar da çok önemli.

Şimdiden site yönetimi ve Work and Travel 2018 adayları adına teşekkür ederiz.

WAT Maceranı Yaz
Boş bırakabilirsin.
Başlık site yöneticileri tarafından değiştirebilir.
Work and Travel ve Amerika ile ilgili olumlu veya olumsuz yazılar yazabilirsiniz. WAT sürecini, Amerika'da çalıştığınız işi, gezdiğiniz bölgeleri, uyarılarınızı, tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 104.86MB
Yazınızla beraber yayınlanmasını istediğiniz fotoğrafı yükleyebilirsiniz. Fotoğraf yükleme işlemi tamamlanmadan yazınızı göndermeyin lütfen.
Drop a file here or click to upload Choose File
Maximum upload size: 104.86MB
Yazınızla beraber yayınlanmasını istediğiniz fotoğrafı yükleyebilirsiniz.
Sending


Work and Travel Maceranı Yaz
Work and Travel Maceranı Yaz