WAT Bilgi ve Fiyat Teklifi Al

Amerika’ya gitmek isteyen üniversiteli Work and Travel 2018 adayları ! Detaylı bilgi, fiyat teklifi ve iş teklifi almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun; güvenilir WAT şirketlerinden biri sizi arasın ve tecrübeli danışmanlar sorularınızı cevaplasın tekliflerini iletsin.

Üniversitenizin yaz tatiline gireceği tarihe göre Amerika’daki en erken işe başlama tarihini, iş ve eyalet tercihlerinizi seçin; belirttiğiniz önceliklerinize göre size uygun olabilecek işleri görün ve araştırmanıza ivme kazandırın.

Erken kayıt avantajlarınızı kaçırmamak için, sadece bilgi almak amaçlı da olsa formu doldurabilirsiniz. Form, başvuru ve kayıt formu değil, sadece bilgi ve teklif alma formudur.

Formu doldururken telefon numaranızı doğru yazmaya özen gösterin lütfen. Çünkü sizi bir kaç iş günü içinde (aynı gün de olabilir) danışmanlar mutlaka arayacaktır.

Programa katılmak için İngilizce seviyenizin en az Intermadiate ( orta ) olması gerekmektedir; dolayısıyla İngilizce seviyesi en az Intermadiate olmayan adaylara geri dönüş yapılmayabilir.

Work and Travel Bilgi ve Teklif İstek Formu

WORK AND TRAVEL 2017 Bilgi ve Teklif İstek Formu
Sending

Zorunlu olmayan alanları boş bırakabilirsiniz. Work and Travel Teklif formunu dolduranlar dolduranlar telefon ve e-mail ile yurtdışı eğitim programları hakkında bilgilendirme yapılmasını kabul etmiş sayılır. Teşekkürler

Work and Travel Teklif Al

 

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*