WAT Başından Beri Hüsranlar Silsilesiydi

Aycan’ın Destin Florida’dan yazdığı ve Work and Travel grubumuzda paylaştığı yazısını sitemizde de paylaşıyoruz. Yazının sitede paylaşılmasına izin verdiği için teşekkür ederiz.

Burasi Destin/Florida

Work and Travel programı ile 2 ay önce geldim Florida’ya. 3 işte çalışıyordum. Benim programım başından beri hüsranlar silsilesiydi. Ne konaklama için verilen ev vaad edilendi, ne iş, ne de yemek bilmem ne…  Önümüzdeki hafta Türkiye’ye dönüyorum artık. Travel mravel yalan tabii ki. 3 işte çalışıp sadece babanın buraya harcadığı paraya anca yaklaşabiliyorsun, bir de travel’a gitsem 2 New York göreceğim diye bunca eforum gidecek. Sükür ki başka sene turist olarak adam gibi gelebilirim, o yüzden ALLAHIM BURALARI GÖRMEM LAZIM diye bir telaşım yok.

Diyeceğim o ki. Şimdi 5 günüm kaldı diye (yazını yazdığımda 5 günüm kalmıştı, şimdi daha da az), işlerim bitti ve kendime şu 2 ayda yapabildiğim en müthiş güzellik bu fotoğrafta gördüğünüzdür. Siz siz olun bence turist olarak gelin. Evet mükemmel bi deneyim çünkü bu kadar hüsranı bir arada yaşayamazsınız başka bir yerde.

Bir de tabii ki Work and Travel olayı amaçla alakalı. Benim amacım sırf paraydı, ailemle anlaşmam bu şekildeydi bu yüzden belki daha da üzüldüm ama olayınız sadece deneyim değişiklik vs ise tabii ki durmayın gelin. Gideceğiniz yeri ve işi muhakkak iyice seçip ayıklayıp daha önce gitmiş öğrencilerle konuşup bunu yapın. Bizim gibi AA TAMAM YA HADİ BURASI OLSUN :):):):) diye karpuz seçer gibi yapmayın ?

Güzel anılar elbet biriktirdim asla hakkını yiyemem. Ancak bu fotoğrafta gördüğünüz an kadar huzurlu olmak bizim için en önemlisi.

Chill is all we need ?

Hepinize kolaylıklar ve güzel anılar.

Aycan Koptur

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*