Ohio

Evde Yatmak Yerine Yurtdışına Çıkın, Ohio’da Gezin
Dönem bitti ve okullar paydos edildi. Yaz Okulu da yok. Bütünleme ile işler tamam. Yani ortam tam olarak gezmeye ve eğlenmeye müsait bir hal aldı.
Ancak bulunduğunuz bölge sizde biraz kalıcı sıkıntı durumu yaratabiliyor. Her zaman gittiğiniz kafeler ve yaşam alanları. Kısacası her şey eskisi gibi ve değişen bir şey yok.
İşte bu durumda karşınıza çıkabilecek en iyi çözümlerden bir tanesi Work and Travel adını verdiğimiz Çalışarak Gezdiğiniz Yurtdışı Gezi sistemleri olacaktır.
Öğrenci olmanızdan dolayı mali bir bütçenizin olmadığını düşünürsek, evden alacağınız harçlıklar ile ayı zor bitirdiğinizi göz önüne alarak bir hesaplama yaparsak normal koşularda yurtdışı turu yapmak pek de imkân dâhilinde değildir.
Ancak WAT gibi bir imkân varsa o zaman bu fırsatı da kaçırmamak sizin açınızdan iyi olacaktır. Çünkü bu tarz fırsatların insanın önüne hayatı boyunca kaç kez geleceği büyük bir soru işaretidir. Okul sonrakindeki hayatta ise bu tarz bir fırsatın gelme ihtimali olsa bile sizin gidebilme ihtimaliniz sona ermektedir.
Sevdiğiniz bir ülkede hem çalışıp hem de gezerek bir tatil yapmanız, kazandığınız parayı orada harcayarak emeğinizi karşılığı olan eğlenceyi almanız, arttırdığınız paralar ile gelecek dönem arkadaşlarınıza hava atacak ürünler almanız da bu sistem sayesinde mümkün hale gelmektedir.
Günümüzde birçok Üniversite Öğrencisi tarafından tercih edilmeye başlanılan ve oldukça başarılı bir sistem halinde her sene giderek biraz daha büyüyen Work And Travel son dönemde ülkemizdeki öğrencilerden büyük bir ilgi görmeye başlamıştır.
Örneğin son dönemde Work And Travel Ohio seyahatine katılan onlarca kişi hem yeni bir dil, hem yeni bir ülke, hem yeni bir kültür hem de yepyeni bir anlayış kazanarak ülkemize geri dönmüş olmaktadırlar.
Yabancı Dil seviyenizi yükseltmek için, yaşamınıza ilerleyen dönemlerde CV listesinde gösterebilecek önemli bir çalışma sunabilmek için ve en önemlisi fırsatınız varken Çalışarak Eğlenmek sistemi içerisine girebilmek için WAT fırsatlarını değerlendirmeniz de fayda var gibi görünüyor.
Şimdiden Work And Travel Ohio çalışmanızda ve para kazanma döneminizde bol kazançlar ve iyi eğlenceler dileklerimizler…

Ohio

 

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*