Hooters’a Mutlaka Gidin

Merhaba arkadaşlar. Daha önce uzun uzun Work and Travel izlenimlerimi ve maceralarımızı yazmıştım. 6 bölümlük yazı serisini okumadıysanız, 1. bölüm için “Amerika’da İlk Yıl Acemiydim” başlıklı sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Bu yazım da Hooters’tan bahsedeceğim.

Hooters’a Gidin

Hooters, merkezi Amerika’da olan gerek garsonları gerek yemekleri ile çok hoş bir restaurant zinciridir. Bu restaurant zinciri Avrupa’ya kadar uzanmıştır sanırım Türkiye’de de denendi ama tutmadı. Biz olayi biraz yanlış anlamış olabiliriz. Kesinlikle strip club değildir yaş sınırı yoktur. Garsonların hepsi çok güzeldir ve honey diye hitap ederler. Ayrıca t-shirt bardak gibi hediyelikte alma şansınız da mevcuttur. Ben çok güzel bir margarita bardağı almıştim. HARD ROCK CAFE tarzındadır bilenleriniz var ise.

prag-hootersHooters’ ilk kez 2013 yazında gitmiştim. 5 arkadaş gitmiştik. Gayet insanların gelip aileleri ile oturup yemek yediği ekranlardan maç izleyebildiği bir mekandı. Beni ilk düşündüren fiyatlar oldu, lan dedim biz geldik iyi hoş hatunlar da var vs. Cüzdanı bırakmayalım. Fiyatlar gayet ucuz arkadaşlar 20 dolara rahat doyup bir içki içebilirsiniz. Ama bahşiş konusunu bilemem. Ben bahşişten kazanan biri olarak en az yüzde 30 bırakmıştım ama hakediyorlar açıkcası görüldüğü gibi.. Merak edeniniz varsa Hooters tarzı garsonların erkek olduğu bir mekan duymuğtum bir yerlerde ama ilgimi çekmedi açıkcası 🙂

Demek o ki Hooters mutlaka gidip görmeniz lezzetlerini tatmanız gereken bir yerdir. Take-out da yapabilirsiniz 😉

Can Harmanşah

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*