Georgia

Georgia

Son zamanlarda birçok öğrencenin tercih ettiği ve mutlaka gerçekleştirmek istedikleri arasında ilk sırayı alan Work and travel ile artık yepyeni bir ülke görmüş olacak be dilinizi ilerletmiş olacaksınız. Ortalama olarak 4 ay süren bu yolculuk size çok şey katacaktır. Birden farklı deneyim yaşayarak ilerideki iş hayatınıza daha iyi başlayacak ve vizyonunuzu geliştirerek birçok konuda fikir sahibi olacaksınız.

Başvuru tarihlerinde kaydınızı yaptırarak yararlanabileceğiniz bu sistemde dilediğiniz Amerika eyaletini seçebilirsiniz. Dilerseniz work and travel Georgia ile farklı bir kültür yaşayabilir ve hem okuyup hem çalışabilirsiniz. Sizlere her türkü imkânı sunan ülke ile tüm işlemleriniz yasal bir şekilde gerçekleşecek ve hiçbir yanlış işlem olmadan yabancı dilinizi geliştirmiş olacaksınız.

Her şeyin belli bir kuralı var. Hiç korkmadan ve emniyet içinde gidecek ve 4 ay boyunca gerekli olan tüm eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde çalışmanızı yapacak ve daha sonra eğitiminize yapabileceksiniz. Dünyada binlerce kişi tarafından tercih edilen Wat ile sizde farkınızı ortaya koyacak ve rakiplerinizden bir adım sıyrılarak önemli tecrübeler elde edeceksiniz.

Üstelik aklınıza takılan birçok şeyi acentelere danışabilir ve her şeye bir cevap bulabilirsiniz. Siteler üzerinden bilgi paylaşımı yapabilir ve daha önce giden kişilerden yorum yapmalarını isteyebilirsiniz. Dilerseniz okuyan kardeşiniz ile ya da bir arkadaşınız ile birbirinizden güç alıp katılabilir ve kendinizi orada yalnız hissetmemiş olursunuz. Georgia en güzel eyaletlerden biridir ve orayı tercih etmiş olduğunuz için hiç pişman olmayacaksınız. Bir dahi ki yıl tekrar gitmek isteyeceğiniz ve her yıl gitseniz de sıkılmayacağınız bir sistem olan Work and travel ile farkınızı ortaya koyacaksınız.

Sizlerde ön inceleme yapıp bir fikir sahibi olduktan sonra kaydınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Hayatınız için önemli olan bu karar size birçok farklı durumları yaşatacaktır. Hem tek başınıza yaşamanın önemini ve zorluğunu anlayacak, ama aynı zamanda ailenize bu konuda ne kadar yetenekli olduğunuzu göstereceksiniz. Siz gidin ve sadece eğitiminize odaklanın. Böylelikle maksimum fayda sağlayacak ve kendinizi daha önemli biri olarak hissedeceksiniz.

work and travel Georgia

 

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*