Florida

Florida

Herkesin hayallerini süsleyen en güzel eyaletlerden biri Florida dır. Gidilip gezilmek istenilen ama ayrıca da eğitime katkısı olabilecek yerlerin başında gelen bu güzel şehre artık work and travel ile rahatça ve kolayca gidebileceksiniz. Başvurunuzu yaparak gideceğiniz şehirde hem çalışılacak hem de okuyarak yabancı dilinizi ilerleteceksiniz.

Okulda verilen yabancı dil hiçbir zaman istenildiği etkiyi vermez. İş hayatının önemi düşüldüğünde ve birçok rakibiniz olduğu unutulmadığında en önemli olan bir yeterinde yabancı dil olduğu gerçeği ortaya çıkmış oluyor. Sizler hem okuyup hem de çalışıp para kazanabileceğiniz bu sistem ile artık kendinizi eğitebilecek ve rakiplerinize fark atarak kulvarınızda eşsiz bir hale gelebileceksiniz.

Work and travel Florida, seçeceğinizden iyi yerlerden birdir. Üstelik gitmeden önce tüm bilgileri tamı tamına öğrenip ayrıntılı bir bilgi ile ülkeye gidebileceksiniz. Nasıl bir işte çalışır ve nasıl bir çalışma sistemi ile devam edilir gibi aklınıza takılan her sorunun sevabını bulabilirsiniz. Özellikle çalışmak istediğiniz alanları iyice araştırıp, mevcut potansiyel olup olmadığına bakabilirsiniz. Sizlere sunulan bu çalışma sayesinde korkar bir vaziyette değil, tamamen aklı başında ve bilinçli gideceksiniz.

Wat sistemine katılmak için size bazı kıstaslar gerekli. Bunların başında yaş aralığına dikkat etmeniz gerekir. 18 yaşından küçük olmamak ve 30 yaşından fazla olmamanız gerekiyor. Özellikle 20li yaşların sonunda iseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Böyle bir imkân her zaman kişinin eline gelmeyebilir.

Bir diğer kıstasta çok iyi olsa da orta derecede bir İngilizce diline sahip olmanızdır. Kendinizi orada anlatabilecek ve tasvir edecek kadar yabancı dil bilmeniz tabi ki en ön şartların içindedir. Yine not ortalamanızda son derece önemli tabi. Ortalama olarak not tutarınızın 2ni üzerinde olmalıdır. bu sebeple notlarınızı iyi tutmaya özen gösterin ve geleceğiniz ile iğli yatırım yapmaktan korkmayın. Sizlerde Work And travel ile kendinizi bir kademe daha üst sıraya taşıyın ve hak ettiğiniz değeri kendinize verin. Unutmayın ki en iyi yatırım aracı kişinin kendine verdiği eğitim ve seviyesidir. Öğrendikçe değerlenirsiniz.

Florida

 

Yorumlar

comments

Florida” için bir yorum

  • 08 Ağustos 2012 tarihinde, saat 08:38
    Permalink

    Florida is paradise of the world :))

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*