Delaware

Delaware

Eğer 18 yaşından büyük ve 30 yaşından küçük iseniz, İngilizce seviyeniz orta düzeyde ve not ortalamanızda en 2 ise daha fazla zaman kaybetmeden Delaware eyaletine gidip work and travel sistemleri ile hem çalışıp hem yabancı dilinizi ilerleyebilirsiniz. Yaz aylarında boş bir vakit harcayacağınıza kendinize değer verin ve hem yabancı bir ülke görme deneyimi yaşayın, hem de para kazanıp dil öğrenmenin keyfine varın.

Wat sistemine karar verdiğinizde ilk dikkat edeceğiniz şeylerden biri, olabildiğinse erken kayıt işlemi yaptırmak. Hem hevesinizin kaçmaması için hem de uçak biletinizi erken rezervasyonlar ile satın alarak çok daha ekonomik bir dizeye getirebilirsiniz. Üstelik her işveren iş alımlarını erkenden açıklar. Erken rezervasyon yaptıran herkes hemen başvuruları yapar ve en iyi yerler bir bir seçilerek dolar. Sizde gittiğinizde emeğinizin değeceği bir işte çalışmak istiyorsanız acele edip, erkenden kayıt olabilirsiniz.

Üstelik son anlara bırakılan bir çok başvuruda, vize işlemlerinden dolayı sorun çıkabilmekte ve fazla zaman kalmadığı içinde işlemler sona ermeyip kişi gidememe sorunu ile karşılaşabilmektedir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için erkende önlemenizi almak en doğru karar olacaktır. konu eğitiminiz ise, kesinlikle riske atmadan önlemlerinizi hemen almalısınız. Bu durum hayatınızda sadece birkaç kere çıkacak bir fırsat ve siz sonuna kadar değerlendirerek avantaja dönüştürmelisiniz.

Özellikle yıllar sonra yurt dışında yaşamak gibi bir planınız var ise work and travel sistemlerine mutlaka katılarak ön yaşama için deneme yapmalısınız. Work and travel Delaware ile farklı bir kültür tanıyacak ve kendinizi birebir sınama sınavından geçeceksiniz. Siz işinizi garantiye alın erken başvuru ile gidebilme şansınızı arttırın.

Gittikten sonra yaptığınız en doğru karar olduğunu kendinizde görecek ve her yıl gitmek için can atacaksınız. Hem çalışacak hem derslerinize konsantre olacaksınız 4 ayın sonunda ülkenize geri dönüş yapmış olduğunuzda ise bir çok artı ile geri dönüş yapacak ve kendinize verdiğiniz önemi herkese yakından göstermiş olacaksınız. İyi bir gelecek için hayallerinizi erteleme gibi bir lüksünüz bulunmuyor. Kaderiniz ellerinizde.

wat Delaware

 

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*