Connecticut

Connecticut
Work and travel sistemlerine kayıt olan her öğrencinin aklında birçok soru işareti bulunuyor. Örnek olarak siz work and travel Connecticut eyaletini seçtiniz ve kaydınız başarı ile yaptınız ise kısa bir araştırmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle gideceğiniz yeri iyce incelemeli ve kültürel yapısını dikkatlice kontrol etmelisiniz. Siz yaklaşık 4 ay gibi bir sürede orada yaşayacak ve oranın kurallına göre yaşayacaksınız.
Wat sistemi ile alışarak para kazanacak ve bir sorununuzu ortadan kaldıracaksınız. Özellikle iş konusunda aklınıza takılan sorular olabilir. Siz iş başvurunuzu da buradan yapmış olacak ve hazır bir şekilde gitmiş olacaksınız. Tabi tüm işverenler sizi standart bir eleman şeklinde işe alıyor. Yani sizi mekânın istediği bölümünde kullanabilir. Bu konuda net ve kesin bir bilgi verilmez. Örneğin bir kafede, hem kasaya bakabilir, hem de garson olarak hizmet verebilirsiniz. Beklentilerinizi çok fazla abartmandan ve oraya gidiş amacınızı unutmadan çalışmanız sizin yine mutlu olarak dönmenizi sağlayacaktır.

Eğer siz gittiğinizde iş ortamını beğenmedi iseniz patronunuz ile görüşebilirsiniz. Ondan farklı görevler isteyebilir ve size yardım etmesi için bilgiler isteyebilirsiniz. Şunu unutmayın ki, bu bir geçici dönemdir. Siz Connecticut eyaletine dilinizi geliştirmek ve farklı vizyonlar yaşamak için gittiniz. O halde eğitiminize önem vererek, amacınıza şaşmadan gerekli olan uygulamaları yapabilirsiniz.

Sizler için en iyi yabacı dil öğrenme sistemi olan work and taravel sistemi ile artık hayalleriniz geröek olacak. Yabancı dilinizdeki zorlukları aşacak ve ilerletmeniz için 4 ay gibi uzun bir süreniz olacaktır. Bu süreç içinde işinizden memnun değil ve çıkmak isterseniz de bunun yollarını arayabilirsiniz. Eper bir kurum tarafından sponsor olarak bir işe dahil edildi iseniz, işten çıkmanız pek mümkün olmayacaktır. Ama diğer tüm durumlarda istediğiniz zaman işten çıkabilirsiniz. Aynı durumu iş yeri de kullanabilir ve sizi dilediğinde işten çıkarabilir.

Sizlerde oraya gidiş amacınızı unutmadan ve çok beklenti içine girmeden eğitiminizi tamamlayınız ve ülkenize geri dönüş yapınız. Bu işleyişin sonunda çok memnun kalmış olacak ve kendinizdeki gelişiminizi hemen fark edeceksiniz.

Connecticut work and travel

 

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*