Biz Pokeri Facebooktan Öğrenmedik-Macera Başlıyor

Merhaba Gençler,

Bende bundan sonra yaşadığım work and travel maceralarımı sizlerle paylaşacağım. Ben 2008 senesinde Camp görevlisi  olarak Yellow Stone National Parkında bir kamp alanında çalıştım. Aslında bütün maceram orda çalışmaya başlamamla başladı. Yaklaşık 1 hafta çalıştıktan sonra iş yerinden istifa ettim ve sonrasında maceraa dolu WAT Amerika günleri başladı.

O günden sonra sokakta da yattım donma tehlikesi de atlattım. Eyalette değiştirdim. 37 gün işsizde kaldım. Polis tarafından evden put u hands up şeklinde Amerikan filmlerin de olduğu gibi evden de çıkarıldım. Kaldığımız evden kovulduk sonra başka ev bulduk. Eve çok parada verdik. Bedavaya da kaldık. Sonuç olarak başka iş buldum ama iş bulurken de  bi sürü zorlukla karşılaştım. Social Securtiy number gelinceye kadar bi sürü sıkıntı çektim.

Eee tabi hep sıkıntı çekmedim Work and Travel’da. Las Vegas olmadan olmaz dedik gittik  kumar oynadık. Pokeri yani facebooktan öğrenmedim yerinde yaşarak öğrendim Yeri geldi beverly hills te kahve içtim. Los Angalesta ünlülerin yürüdüğü yollarda yürüdüm yetmedi okyanus kenarında uyudum( dalgalar eşliğinde uyumak gibiside yok ama ) San Diegoda Meksika sınırına kadar gittim.

Kıssadan hisse bundan sonra burada özetlemeye çalıştığım hikayemi ve yaşadığım Work and travel maceralarımı  keyifli anları zorlukları anlatacağım dilim döndüğünce. Benim anlatacaklarım Wyoming, Utah, Nevada, California ve New York’ta geçirdiğim günleri içerecek. Oralara gidecek olan Work and Travel 2012 ve Work and Travel 2013 öğrencilerine umarım ışık tutar :)

Work and Travel Nedir konusunu da okuyabilirsiniz.

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*