Amerika’dan İlk WAT İzlenimleri

Merhaba arkadaşlar. Facebook Work and Travel sayfasının ricası üzerine Work and Travel 2015 adayları için Amerika’daki ilk izlenimlerimi yazıyorum.

Amerika’ya geldiğim ilk gun biraz sıkıntı çektim açıkcası çünkü şirketimin ve danışmanımın beni karşılamaya geleceklerini söylemesine rağmen, karşılamaya kimse gelmedi. Bunu hiç söylemeseler daha iyiydi.

Amerika’ya tek başıma gelmiştim. Bir otelde kaldım o gün ve ertesi gün de çalışacağım havuza gittik taksiyle. Konuşulanların hepsini tam olarak anlayamamamdan dolayı biraz problem oldu. Ama zaten hemen yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Work and Travel Virginia Wooldbridge

Şu an evde kalıyoruz 5 kişi ama hiç Türk yok; yine de baya alıştım. Ev arkadaşlarım arasında Türk olmasını tercih ederdim, çok çok isterdim aslında. Ev arkadaşlarım Ukraynalı ve beraber geldikleri için yakın arkadaşlar ama yine de hep İngilizce konuşuyorlar, bu da benim için çok iyi. Virginia Wooldbridge’ta bulunan tek Türk öğrenciyim galiba, daha başka Türk ile karşılaşmadım.

Daha Virginia’da ilk haftam aslında çok bir şey bilmiyorum ben de ama güzel şimdilik alışmaya çalışıyorum. Yemek yapmıyorum hala ne bulursam yiyorum. Aslında evdekilerin yaptıklarını yiyorum.

virginia
virginia

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*