Alabama

Alabama

Adını eyaletin kendi isminden almış olan Alabama üniversitesi, birçok kişinin özenerek baktığı ve eğitim görmek istediği okullardan biridir. Bu denli iyi bir okula sahip olan bir alanda hem öğrenmek, hem çalışmak, hem de dil öğrenmek istemez miydiniz? Sizlerde yaz tatillerinizi Alabama da değerlendirecek ve vizyonunuza daha fazla değer katarak anlamlaştırmış olacaksınız. Sizlere sunulan work and travel sistemleri ile bu fırsatları kaçırmadan ve zaman sizin aleyhinize işlemeden bir an önce gitmeli ve kendinizi yenileyerek dönmelisiniz.

Eğer İngilizcenizden çok memnun değilse ve daha fazla pratik yapmak için bir uğraş arıyorsanız work and travel Alabama ile hem gezinti yapmış olursunuz hem de dil öğrenmiş olursunuz. Üstelik bunları yaparken kendiniz çalışma fırsatı bulur ve ailine yğk olmaktan kurtulmuş oluyorsunuz. Size birçok ayrıcalığın sunulduğu ve birçok kapıların arkasına kadar açıldığı bir sistem ile gitmeyi kim istemez ki.

Yılda binlerce öğrencinin farklı şehirlere gittiği ve birçok olumlu gelişmeler yaşayarak geri döndüğü wat sistemi ile sizlerde son derece memnun kalacak ve Türkiye çalışırken iyi referanslara sahip olacaksınız. Bu gibi fırsatlar insan ayağına kaç kere gelir ki? Üstelik tamamen resmi bir şekilde ilerleyen bu sistem ile kaçak olmadan, endişelere kapılmadan kendi isteğiniz ile başvuru yapıp gitmek ayrı bir keyif olacaktır. Sizlerde önünüze çıkan bu fırsatları değerlendirme için zamanı ertelemeyin.

Eğer tek başınıza gitmeye çekiniyor iseniz, bir arkadaşınız ile beraber başvuru yapabilirsiniz. Böylelikle kendinize bir dost bulmuş olur ve çokta zorluk çekmeden 4 ay boyunca hem çaışıp hem dil öğrenmenize devam edebilirsin. Alabama da çalışarak ailenize yük olmadan dilinizi gerçekleştirecek ve çok uzak diyarlarda bile yaşayabileceğinizi onlara göstererek gurur kaynakları olabilirsiniz. Tabi ki ailenizin öğütlerini dinleyerek, orada eğitime gittiğinizi unutmadan, çalışır okulunuza devam ederek amacınızdan çıkmadan başarıya ulaşabilirsiniz. Sizde başvuru tarihlerinde hemen kaydınızı yaptırın ve çok uygun fiyatlar ile gitme avantajını yakalayın. En doğru kararı vereceğiniz ve büyük bir tecrübe yaşayacağınız bu seyahat ile bir adım daha öne çıkmış olacaksınız.

wat_Alabama

 

Yorumlar

comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*