3 Yılda İnanılmaz Özgüvenim Arttı ve 4. Kez Gideceğim

work-and-travel-paraYazı serisinin ilk bölümü “Amerika’da İlk Yıl Acemiydim – 1” başlığında ve bir önceki bölüm olan 4. bölüm de “Work and Travel Sayesinde Çok Gezdim – 4” başlığında yayınlandı. Devam ediyorum.

Günlük kazancım 150 dolar 200 dolar arası olmuştu. 8-10 günde bir bankaya gidip 1000 dolar yatırıyordum .) ( banka hesabınızı erken açtırınız ve internet bankacılığını kullanınız ) bazen parayı yatıramıyor duş alıyordum.

( Sosyal Olunuz aktif olunuz ). Günler güzel geçiyordu flip cup diye bir oyunumuz vardı olimpiyatlarda düzenlecek kadar güzeldi sürekli onu oynuyorduk. Bazen çok inanılmaz partiler veriyorduk 200 tane birayla duş aldığımız olmuştu.

bira-eglence

İspanya’da Bachata ögremiştim. Amerika’da da latin dansları yaygın oluyor sonuçta güney Amerika orada. Eğer yetenekleriniz var ise kullanın gün yüzüne çıkarın sosyalleşmenize yardımcı olacaktır. Doğum günü partisi vermiştik kaç kişi gelmişti bilmiyorum ama bu sadece gecenin sonuna kadar kalan arkadaşlarımdı. En mutlu gecemdi ( doğum günü partinizi önceden planlayın )

dogum-gunu-partisi

 

23 yaşıma çok güzel bir sabahla uyanmıştım ..

Amerikalı arkadaşlarım artmıştı çok rahat anlaşabiliyordum. İngilizce kitaplar romanlar okumaya başlamıştım.. ( sınırlarınızı zorlayın ) travel için bir kez daha Miami’ye gitmeye karar vermiştik. Deli gibi gezdik  resimlerle açıklamak daha iyi olacaktır… ( travel da harcanıyor ona göre yola çıkın sırf gidip görmek için tadını çıkarın )

travel-fotograflari

miami-fotograflari

Bu arada yeni aşklara yelken açmıştım..

work-and-travel-arkadasliklari

wat-can-harmansah-yazisi

ronaldoYazın sonuna geliyorduk çok iyi bir berberim vardı hatta bu günlerde ödül aldı.. ( berber konusu sıkıntı pahalı ama latin Amerikalıları tercih edin en azından özeniyorlar ve sac tarzları bize yakın Amerikalılar tası koyup sac kesiyor gibi geliyor )

 

Work and Travel Videom

Dönüş gelmişti dostlarımla vedalaştım New York’a geçtim 2 gün orda kalmıştım Central parkta canım sıkılmıştı insanlarla selfie çekmeye çalıştım videoya almıştım facebook profilimde paylaştım…

” Can Harmansah, New York Manhattan’da sosyal deney gibi bir video çekti. Çok eğlenceli, kaçırmayın 🙂 ” Thats how I live my life…”Work and Travel bilgi için : http://bit.ly/WATbilgi

İzlemek için :  video linki

Can Harmansah, New York Manhattan’da sosyal deney gibi bir vid…Can Harmansah, New York Manhattan’da sosyal deney gibi bir video çekti. Çok eğlenceli, kaçırmayın 🙂

” Thats how I live my life…”

Posted by WORK AND TRAVEL on 1 Ekim 2015 Perşembe

 

3 yılda inanılmaz özgüvenim artmıştı.. ( WAT’ın bir başka etkisidir )
Şimdilerde döndüm Eskişehir’de toefl kursuna başladım  Amerika’ya bir kez daha gidip master’a başlamayı düşünüyorum. Hi how are you dan master dan bahseder seviyeye gelmişim..

Tekrar job offer aldım hatta kuzenime bile aldım benim hikayelerim ile büyüdü kendi hikayesini yazmaya başlayacak. Kendi yaşadığım gelişimi gördüğüm farkı herkesin yaşamasını istiyorum. Bu yüzden bu yazıyı yazmak istedim.

4. yıl olarak devam edeceğim.  Umarım okuyan olmuştur. Görüşlerinizi ve sorularınızı yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz.

Başarı kelimesi çalışmak kelimesinden sadece sözlükte önce gelir.. ( İngilizce de ve İspanyolca da bile )  🙂

Can Harmanşah

Yorumlar

comments

3 Yılda İnanılmaz Özgüvenim Arttı ve 4. Kez Gideceğim” için bir yorum

  • 07 Ocak 2016 tarihinde, saat 20:26
    Permalink

    Kardesim okudum super bi yaziydi cok keyif aldim ben de suan phily deyim dil okuluna geldim 1 ah oldu buralarharbiden super otesi .. Hayaller ulkesi U.S 😉

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*